SM222 Creative Commons License 2000.04.27 0 0 1
Igazad van,tényleg elküldhetnék a dogák másolatát.Beletehetnék a borítékba sajnálattal értesítjük levél mellé.Ez nem is lenne olyan nagy költség és az emberek is elhinnék ,hogy nemcsak a pénzre hajtanak.

Nekem már sikerült letennem a nyv-t,igaz csak másodszorra és akkor is csak 60 pontot kaptam.:-)

Előzmény: Agata (-)