SM222
2000.04.27
|
|
0 0
1
|
Igazad van,tényleg elküldhetnék a dogák másolatát.Beletehetnék a borítékba sajnálattal értesítjük levél mellé.Ez nem is lenne olyan nagy költség és az emberek is elhinnék ,hogy nemcsak a pénzre hajtanak.
Nekem már sikerült letennem a nyv-t,igaz csak másodszorra és akkor is csak 60 pontot kaptam.:-) |
Előzmény: Agata (-)
|
|