Agata
2000.04.27
|
|
0 0
topiknyitó
|
Felháborítónak tartom, hogy az írásbeli nyelvvizsgák dolgozatait 6 hét alatt javítják ki. A megtekintése meg nagyon körülményes és a vizsga után több, mint két hónappal lehetséges, személyesen természetesen. Tehát ha valaki az ország túlsó felében lakik, akkor sincs más módja arra, hogy megtudja, hogyan javították ki a dolgozatát, milyen hibákat követett el, stb. Ha igazán úgy érzi a Rigó utca, hogy nincs takargatni valója, az eredmény kiküldésével a kijavított dolgozat másolatát is el kellene küldenie, mert akkor tudna meggyőződni arról a vizsgázó, hogy a javítás korrekt volt és egyúttal láthatná a hibákat. Elég sok rémhírt lehet hallani a javítás mikéntjével kapcsolatban. Állítólag az a cél, hogy minél többen ismételjenek és persze főleg fizessenek. Csak a fenti módon vehetné elejét a Rigó utca a híreszteléseknek. Egyébként pedig aki fizet, megérdemel annyit, hogy elküldjék a kijavított dolgozatát. Az hozzon rendeletet az Oktatásügyi Minisztérium a fent említettekre!!! |
|