Marcsi Szőke Creative Commons License 2023.10.18 0 0 645

Doky azóta se érkezik E-mail fiókomba beérkezett értesítések de amit én elküldök [freemail] ügyfélszolgálat - megkaptuk levelétBeérkező levelekBeérkező levelek címkét tartalmazó üzenetek kereséseBeérkező levelek címke eltávolítása a beszélgetésbőlGyula [freemail] ügyfélszolgálatokt. 17., K 14:03 (1 nappal ezelőtt)címzett: Szoke---------------------

Kedves Felhasználónk!

Ez egy automatikus válaszüzenet, amelyet azok kapnak, akik írtak nekünk. A rendszer automatikusan generálja az okból, hogy a nekünk levelet írók értesüljenek arról, hogy levelük megérkezett hozzánk. Kérjük, erre ne válaszoljon!

Üzenetét megkaptuk. A rendszer működésével kapcsolatos kérdések többségére a súgóban is megtalálhatja a választ, ezért kérjük, hogy először ott próbáljon meg tájékozódni a lehetőségekről.
A súgó a https://accounts.freemail.hu/a/help/faq címen érhető el.

Amennyiben kérdésére nem szerepel válasz a súgóban, munkatársunk fel fogja venni Önnel a kapcsolatot.

Ez egy automatikus válaszüzenet, amelyet azok kapnak, akik írtak nekünk. Kérjük, erre ne válaszoljon!

Üdvözlettel,
a [freemail] csapata EZEK MEG MEGÉRKEZNEK DE MIÉRT NEM TESZNEK ÉRTE VALAMIT HOGY MEG KAPJAM ÉN IS AZ ÉRTESÍTÉSEKET AMIKET KÜLDENEK NEKEM SEMMIT NEM ÉR !!!!!!!!! 

Előzmény: Doky586 (641)