a8lang Creative Commons License 2023.10.12 0 0 519462

Nekem van M3 Perf is, de nem használom, munkás autónak ott az Y LR az agglomerációban 400km körül tud nálam. Átlag 300 km-t szoktam elmenni vele 90-20%. Nekem bejön a Plaid, főleg autópályázok vele, 180 körül nagyon szeret menni és csak 30 körül fogyaszt. 200-nál 230-240km lehet a teljes hatótáv, de leszarom annyira jól megy. A fék nem olyan rossz rajta , sokkal jobb mint az M3P fékje, csak ehhez a teljesítményhez gyenge. Rendeltem Kerámiaszettet, meg is hozták aztán közölték hogy csak akkor kapom meg ha megveszem vele a két milliós pályakereket semi slick-el, ami nekem nem kell. Remélem azért majd egyszer hozzá lehet jutni ahhoz a kerámiához mert azzal lenne az igazi, nettó4,4 az ára csak a fékszettnek.M3P 100-130felett már nem olyan erős, én nem megyek kanyargós országúton, de nem kanyarodik rosszul a plaid az eddigi teslákhoz képest, pálya csomaggal a futómű hangolást is megváltoztatják és sokkal stabilabb kanyarban nagy tempónál. Engem csak a fék érdekelne mert 200-ról 1-2 nagyobb fékezést tud utána elmelegszik, hamar visszahűl, de akkor is...  Plaid átlag 300km-t szoktam menni, város környékén is meg pályán is 30-as fogyasztás van legtöbbször, azzal már elég jól lehet haladni. Amúgy tölteni nagyon jól tölt 19-70%18perc 80% is csak 25perc. Dízel passatot meg az vegyen aki akar, nekem ingyen se kéne.

Előzmény: tcaoe (519461)