FERENSZ Creative Commons License 2023.09.25 0 0 2629

Trumpchi GA8:

 

 


Ezen a példányon is gondolkoztam, de mondom jöjjön.
Igaz ennek nem volt papírdoboza, de az amúgy se olyan érdekes.
Az a fontosabb ami a plexin belül van :D


Elől szép lámpákat kapott, melyek nagyon jól illeszkednek a számukra kialakított helybe.
Ezen kívül alá krómos égőhelyes berakás is került.
Szintén szép a krómos hűtőmaszk.
Alul a ködlámpás részeknél végigfutó ezüst csík kiemelés.
Látható hogy a belsőre is odafigyelnek, mivel nem csak egy egyszerű fekete műanyag belsős berakást raknak bele.
Igaz ha már csengettem értük akkor legyenek is olyanok :D
Azt persze mondanom sem kell, hogy ez is napfénytetős kivitel.


Hátul nagyon szép piros üveglámpákat kapott, alatta krómos berakással, melyen még a led pöttyök is kivehetők, és egy króm berakás is végigfut a lámpák közt a csomagtartó ajtón.
Vagyis javítom a "berakás" jelzőt, gyanítom az van kialakítva az üveg lámpa alatti résszel együtt, de nagyon jó.
A lámpái kicsit nekem olyan Maserati benyomásúak, de ennek ellenére is bent tartottam a résztvevők közt mivel tetszik.
Természetesen szintén kapott egy logót és a kínai betűkkel kiírt típusnevet.
Alul két krómos kipufogó mely kicsit vagányabbá teszi, igaz azt nem tudom hogy berakás-e vagy csak festve van, de nagyon jó, ráadásul felette még a piros prizma festések is meg vannak csinálva.


Úgyhogy érdemes kínai modell-márkák modelljeit is gyűjteni, mivel igényes kialakítású modellekes kapunk a pénzünkért.
Persze körül kell nézni, mert ezek közt is akadnak műanyag modellek, de azok is vannak már néha annyira jók, hogy nem mondaná meg róluk az ember hogy nem fém.