FERENSZ Creative Commons License 2023.09.22 0 0 2628

Trumpchi GA6:

 

 


Hát igen, haladunk sorban.
Nem tehetek róla, de Én ugye általában "ami tetszik" alapon vásárolok-gyűjtök.
Így ha látok egy modellt, ami tetszik, megveszem, akár ismert márka, akár a kutyának nem mond semmit a neve.
Pl a BMW X4-es terepjárót is undorítónak találtam, modellben mégis nem egyszer szemeztem már vele hogy lehet beszerezném.
Szóval, van ez így.


Megfigyelhető kínai pakkom résztvevői közt, hogy többségük szedán, mivel ugye az ázsiai ország leginkább "szedán orientált" - pl a Suzuki SX4-esből is ezért készült terepjáró létére egy szedán kivitel is - valamint a színválasztások is jók.
Noha eddig talán a BYD volt az egyetlen mely vagány és merész formavilágával, lámpás kialakításával, a metálnarancs színével is az első helyen állt.
De most itt ez a szép nagy bordó dög.


Elöl szép lámpákat kapott, alatta krómos égőhelyes kialakítással.
Szép a nagy krómos hűtőmaszk is.
A lökösökön lévő fekete rész, az ezüst kiemeléssel és ködlámps kialakítással külön berakások.
Természetesen ez is napfénytetős modell ahogy eddigiek közül szinte mindegyik.
(Hmm ezt eddig nem is néztem, a Kínaiak úgy látszik szeretik az eget kémlelni)
A tükrei is jók, noha igaz itt az anyósülés felőli oldalon kissé nagynak és merésznek tűnik a formája.
A dobozos képen látható oldalról hogy a felnik is jók és mögöttük a tárcsafék is látható.


Hátul szép piros lámpákat kapott, mely végigmegy a modellen a tetejét szegélyező krómcsík berakással együtt.
Alatta még a ledes kialakítás is látható.
Természetesen ez is kapott egy logót pont középre a krómcsík fölé és a kínai karakteres megnevezéseket.
A tetején szintén cápauszony antenna, az ablaknál a féklámpa csíkot is megcsinálták, alul pedig a formát követő ezüst peremes festett rész, mely kiemeli a két kipufogót és a három piros festés is jól látható (kettő ezek közül gondolom prizma, a középső gyanítom a ködzárófény).