FERENSZ Creative Commons License 2023.09.19 0 0 2627

Trumpchi GA4:

 

 


A Byd megnevezés is furcsa volt elsőre, de ez a Trumpchi már még inkább mosolyra fakasztja az embert, legalábbis nevet illetően, mert formára egy elegáns, áramvonalas szedán.
Persze a kínai piac nagy.
Olyannyira, hogy ismert Európai vagy Amerikai gyártóknak is vannak kínai piacra szánt példányai és persze hogy kell "hazai" is az adott országba.
Bár azt meg kell hagyni, hogy ez a Trumpchi olyan mint egy elhibázott tüsszentés, mikor valaki Trump nevét akarja kimondani és rögtön tüsszent egyet utána :D


Ez egy olyan példány volt, melynél gondolkoztam hogy az élmezőnyben tartsam-e pakkom részeseként - egyet így is eltávolítottam belőle, de azért annyira nem is kár - ennek viszont megkegyelmeztem és benne tartottam.


Elől szép lámpákat kapott, alatta égőhelyes berakással.
Szép a nagy krómos hűtőmaszk, mely még a lámpák felett is folytatódik.
Jópofa a - gondolom - ködlámpás kialakítás az íves fekete részzel körbekerítve.


Hátul is szép lámpákat kapott, meghagyva benne a tolató-irányjelzős kialakítást.
Kapott egy arany színű logót, valamint a kínai betűkkel kiírva a típust.
Fent ismét kis cápauszony antenna, hátul pedig meg vannak még csinálva lent a fekete bemélyedések is, és a prizmás kialakítás is.


Nem rosszak ezek a kínai járgányok.
Ha valóságban nem is biztos, modellként mindenképp érdemes a gyűjtői repertoárban birtokolni őket, mivel igényesek :)