popjeno Creative Commons License 2000.04.23 0 0 332
Mindenkinek, aki nincs rajta a levelezolistán:
Hahó Mindenki!
Kösz Mukka a szervercímet. Körülnéztem. A Balaton 99-es koncertjét letöltöttem (Kifakult sztár, Hungária, Neurotic már megvan!). Keveslem az EK-t. Nekem megvan a 1983 dec. 31–én adott búcsúkoncertjük, meg az 1984-es un. utolsó utáni is, amit a Városbujócska forgatása miatt adtak. Van egy-két stúdió érdekességem is pl. Hello Baby lassú verzió. Ezeket még be kell digiznem.
Viszont fel tudom már most is tenni a Balaton egy 1985 tavaszán a Ráday-ban adott koncertjét (ez nincs a szerveren), ahol vendégként fellépett az EK is Balaton számokkal. Vígh Misit az EK kiséri kivéve a baszusgitárt (Hunyadi Károly) egy csaj is énekel (nem a Marietta) egy-két számban.
Kérdésem, hogy CUTE FTP-vel fel lehet-e tenni, meg, hogy hogyan kell (töltsem az ’upload’-ba?).
Szó volt a Mill.Fav.-ról is. Van 40 perc stúdióm, régi, jó. Az is mehetne.
Kevés az URH is a szerveren. 1985-ös koncertjükbol sok megvan, sajnos pár szám hiányzik (közöttük a kedvencem, amiben azt is éneklik, hogy ’Afrika igen, Afrika igen, Oda el kéne menni, lenne egy kis színem’ (Ha valakinek megvan szóljon!). Ami van azt fel tudom tenni.
Mukka!
Én a FO System, Kortársak,, Új Nem, Kretens közül vennék le valamit, ha kevés a hely.
Popjeno