Garashan Creative Commons License 2023.09.04 0 0 37515

Köszönöm, hogy szántál rá időt.

Az eredeti makrót évekkel ezelőtt írtam, 2016-os vagy 2019-es Office verzió alatt. Itthon 2021-es verzióm van. Tegnap este viszont jött egy telefon, hogy jó lenne, ha hasonlóan a korábbihoz itt is meg lehetne vizuálisan jeleníteni, hogy hogy áll a kamion töltöttsége.  Átmásolva a makrót és a hivatkozásokat rendbe téve az új dokumentumhoz jött a fekete leves, hogy sokszor hibára fut. Még éjjel a felhasználási helyén is ellenőriztem, ott amúgy nem tudtam reprodukálni a hibát. De csak egy munkaállomást érek el távolról az 5 darabból, így kicsit idegesített, hogy itthon megakad a makró. Amióta elkészült az eredeti makró azóta amúgy nem volt vele gond, nem is volt rajta módosítva még sohasem. De nyilván, ha új munkaállomás kerülne be a rendszerbe, akkor okozhatna gondot.

 

Egyelőre úgy hagyom, hogy marad a dupla copy-s sor. Ha esetleg mégis problémát okozna, akkor felhasználom az általad küldött kódrészletet. Bár a sok próba alatt 1 esetben a copy sorra is hibát adott. Esetleg még a DoEvents, mint lehetőség.

Előzmény: pimre (37514)