Tulipántoss Creative Commons License 2023.08.05 0 5 24

Én is hasonló gondolatokkal kezdtem el nézi a műsort.

 

Valóban a lehető legunalmasabb résszel indított a Celebrandi, a legújabb társkereső reality!

(Felsorolták a társkereső műsorok összes közhelyét. És természetesen a nyolc résztvevő - vagyis, az  éppen szabadidővel rendelkező celebek  -, éppen túl vannak a legutolsó csalódásokon. És minő véletlen, éppen nyitottak egy új kapcsolatra. )

 

Most a 9. rész után nekem olybá tűnik, mintha a szkriptet egy nyári gyakornokra bízták volna?! Sajnos ez  nagy hiba.

Sőt, szégyen!


Ráadásul a 9. adástól sem lettem okosabb! Mert továbbra sem tudom hogy akkor mi is itt a tét?! Most ez egy verseny lesz végül is?! Hol vannak az akadályok? Van egyáltalán főnyeremény?!

 

Ráadásul Kaszás Erzsi alias Balázs Andrea olyan humoreszkeket tol adásról adásra, mint most a "Puskás-Dalos-Andi Ügynökség" kabalája, a "dr. Láv hörcsög??!!" Borzasztó!
És továbbra sem jönnek át Balázs Andi poénjai! Még akkor sem, ha mindezt, az állandóan ráaggatott  "segédműtős ruhájában" adja elő! Narrátorként meg pláne nem kellett volna erőltetni szerepeltetését. Szerintem.

Előzmény: kelso82 (21)