tyler-durden Creative Commons License 2023.07.24 0 0 6557

én annyira kedvelem őket, hogy még akár több órán keresztül is elhallgattam volna a bandát. a szólókkal sem volt gond, ha átadtad magad és hagytad volna, hogy vigyen a flow. Abszolút lejött, hogy fel voltak építve és hogy Slash rengeteget tett bele, megvolt az ívük, és szerintem szerencséje van az a embernek, aki láthat egy ilyen zsenit mint Slash akkor, amikot igazán elemében van. szerintem azok nagyszerű pillanatok voltak. Nekem a színpad előtt 20-30 méterre középen nem nagyon tűnt fel, hogy bármi baj lenne a hangosítással vagy Axl hangjával. Persze utólag megnézve a telefonom felvételeit, meg mások videóit, már látok problémákat, de mivel ezek a helyszínen nem tűntek fel, ezért nem igazán tudom mit gondoljak róluk. lehet h tényleg a Puskással van a gond ebből a szempontból. Axl-el kapcsolatban pedig elnéző vagyok, sokkal rosszabbra számítottam, de nem is várom el a 30 évvel ezelőtti sikoltozásokat. Az kb megismételhetetlen és utánozhatatlan. Szerintem összességében vállalható volt. Viszont ami az egészet illeti, az egyenesen frenetikus. Óriási koncertélmény volt, hatalmas energiákat vittek a színpadra és adtak át. Abszolút megérte, és kicsit vissza is röpített az időben és ez mindent felülír. Ezért kell csinálni.

Előzmény: Fatboy Slim (6545)