Gorcsev Creative Commons License 2000.04.17 0 0 121
"Visszamenni persze nem tudott, hiszen egymást érték a kocsik, ... a bal oldali tükrök összecsattantak"
Ilyenjeim nekem is voltak, csak külön-külön... Pár éve, mikor még több jugó/török vendégmunkás mászkált rajtunk keresztül, a környékünkön rendszeresen sok km-es sorok jöttek össze. Baromira rühelltem, mikor a sok paraszt nem bírta kivárni a sorát, és elkezdték előzni a végeláthatatlan -álló!- sort. Elvárták volna, hogy én meneküljek le előlük a padkára... Dafke nem szoktam, hanem szépen mentem velük szembe. Az egyik ilyen surmó úgy +ijedt, hogy kb. 50-nel megpróbált beférni 2 kocsi közti 1 m-es helyre, ami persze nem sikerült :))) No, akkor aztán szépen kikerültem :))
A másik: megyek nagy nyugodtan a szinte üres úton 120-130 körül, 1*csak 1 hosszú balkanyarban látom, hogy a szembejövő kocsi nem bírja bevenni a kanyart -pedig nem jött gyorsan-, jön át az én sávomba! Kijjebb engedtem a kocsit, egész a padkára, de a tükrök összeértek... Mitnemongyak, naná, hogy 1 frissjogsis p#csa vót... A nagyobbik gond az volt, hogy az ajtómban is kiment az üveg :((( Nem volt egy kéjérzés utána a kb. 200 km, ölég hűvösben... (Fájdalomdíjként viszont nyertem az ügyön 40 rongyot :)))
Előzmény: Riff-Raff (120)