Okos Mikulás Creative Commons License 2000.04.17 0 0 1050
Kedves pszeudo!

Izraelt itt hagyjuk, nekem meséltek valamit (többen is), te mást állítasz, ezen a ponton szerintem elakadtunk.

Milyen templomnál és kik gyűjtöttek kopogtatócédulát és melyik pártnak?

Csak a bemutatott részeket láttam. Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy te uszítottál,a Németh úrra mondtam, hogy uszított. Ha jól értelmezem a rekaciót, te is tagja vagy a Gyülekezetnek, nem?

Izrael éltetése (lásd fent) számomra Izrael támogatását jelenti.

Hack Péter és családja, Németh Sándor

Ha egy vallási tömörülés, amely óriási befolyással bír tagjai fölött (hiszen azok akár transzba is esnek, sőt fizetésük tekintélyes részét sem bánják vallásuk oltárán feláldozni)egy párt szolgálatába állítja magát, én a helyedben(és minden tegja helyében) megkérdőjelezném azon tömörülés céljait és hitelességét. Gyanakvó lennék, politikát(hatalmat) keresnék és pénzt. Ha mindkettőt megtalálnám(és nekem úgy tűnik, hogy mindkettő jelen van), nem hinném, hogy akár jelenlétemmel, akár anyagi javaimmal azt támogatnám.

Nem olyan régen olvastam valamelyik napilapban (sajnos nem jegyeztem meg, hogy mikor, szóval forrás nincsen), hogy a mód, ahogy a HIT kezeli a tagjairól felvett adatokat, az törvénybeütlöző, ezért vizsgálatot folytat az illetékes.

VFO!

Szakadj le rólam a demagóg szövegeddel, ha megkérhetlek. Nálad profibbak sem tudtak megtéríteni, ne erőlködj.

Előzmény: pszeudokeresztény szektás (1046)