Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.07.12 0 0 126

Most meg, akkor is lefagy nekem, ha nem akarom ! - berekedt a papagájom . 

 

Így fagyaszthatjátok le ti is magatoknak a ChatGPT papagájt ♥ - ez egy másik módszer, az előző módszerem annyira veszélyes, hogy nem is merem nektek megmondani . 

 

 

No, figyeljetek csak, mert "csalni" fogok : 

 

1. Én főleg JavaScript programnyelven szoktam programozni . 

 

2. Elég jól elboldogultunk eddig egymással, hol ő volt felül, hol meg én voltam alul . 

 

3. 75 százalékban adott vissza nekem helyes JavaScript kódokat, a maradék 15 százalékban meg minduntalan vissza-vissza kellet küldenem e kódomat, ill. vissza-vissza kellett kérdeznem a kódomra . Tulajdonképen ez nem is volt nagy baj: eddig ♥ 

 

3. De egyszer csak - máma délben - elegem lett ebből: és azt az okosságot találta ki bölcsességem, hogy nem fogom vissza-vissza küldözgetni a kódomat emiatt a 15 százalék miatt, hanem azt az utasítást adom neki, hogy: "csináld meg ezt a kódot nekem, de mielőtt megmutatnád nekem, végez rajta kód helyesség ellenőrzést is !" nem pontosan evvel a szavakkal, de ilyesmi volt ♥  Most meg mindig az van, hogy: There was an error generating a response = Hiba történt a válasz generálásakor !

 

4. ... és persze az akód amit adtam neki feladatként, az is egy kicsit csavaros volt !

 

 

Ugye milyen okos vagyok ! - vagy mégse ...

 

 

Előzmény: Bölcs Árnyék (54)