kavicsos64 Creative Commons License 2023.07.09 0 0 75595

Mindenkinek igaza van de még sincs ! Megmondom miért . Nem tudjuk a terhelést és a gyakoriságot ! Én ha neki állok kaszálni akkor 8 kor indítok és jó ha 12-kor meg állok ,majd ebéd után még kb délután 4 ig biztos vágom ! 4 liternél kevesebb benzinnel még nem sikerült megoldanom a kertemet ! És a fű sem nagy ! Na most van akinek egy kocsi bejárója van és azt nyeszeteli ,meg esetleg az utcai árkot ,ezek nem terhelések egy jobb gépnek ! Még a piros sthil olajtól se lesz baja sokáig ! De nekem néha olyan feladatok is adódnak amikor 2 méteres gazt kell lekaszabolnom ,na ott már azért az ásványi olaj lerendezné a gépemet ! Ugyan ez a láncfűrészeknél is nem mindegy a csertölgyből a 60cm vágunk vagy a gyümölcsösben csak az ágakat vágjuk vissza ! Vagy épp hosszt vágok deszkát a láncfűrésszel 30cm szélességben száraz tölgyben 3 méter hosszan ! Az első pallónál behalna a gépem az ásványi olajtól ! De hogy mindenki értse csak az a dolga benéz a kipufogó nyíláson és megmondja mit lát a dugattyú tetőn ! Fekete vagy rozsdabarna esetleg fehéres a dugattyúja ! Még régen a kupufogó nyílást is lefotóztuk a és beraktuk a képeket ,mert vita volt ebből nekem teljesen száraz és koksz mentes volt a 12 éves gép ,de trutymó se jött a kipufogón sosem ! Most se látna senki ,pedig kisgépből van vagy 8 talán amiket használok ,a kipufogók szárazak, őz barnák !

Előzmény: blaserk95 (75593)