SanI{ó Creative Commons License 2000.04.14 0 0 6470
Elöször : A Ferrari remek tervet eszelt ki a box utcai 80-ra (kát, hogy most már nem valósulhat meg) A ter a következő lett volna: a boxutcát teljes hosszában sivatagi homokkal szórták volna fel, (ha jól tudom Góbi sivatag beli homok) úgy kb 30 centis vastagságban.....ha valaki ennek ellenére 80-nál többel tud menni.....

Másodszór: Ez a Ron Dennis nagyon eltőkélte magát, hogy idén lejáratja magát (és csapatát). Idézet TIVI-éktől:

"Ron Dennis kritizál - mint mindig
...
A verseny után Ron Dennis azt mondta, hogy Schumacher vezetése sok kívánnivalót hagyott maga után, különösen az, ahogy David Coulthard elé bevágott a rajtnál. "

no igen és ISMÉT egy NAGYKÉPŰ válasz (ahogy az szokott lenni, ugye)

"Michael Schumacher: Nincs értelme vitába szállnom Ronnal. Azt gondol amit akar, úgyis mindenki látta mi történt Imolában. Nagy csata volt Hakkinen és köztem, amely végül nekem lett eredményes. Ez nem volt egy megsemmisítő győzelem, de köszönhetően a csodálatos autónak és a kifogástalan stratégiának, én érkeztem elsőként a célba."

Igen ezeket úgy lehet nevezni, hogy: ezek a tények...

Különösen azért az tetszik, hogy Sumi mondta azt, hogy nagy csata volt közte és Hakkinen között és ez így igaz. Szerintem még lesz ebből a "nagy-ból" egy pár menet... :-)

Sumi Yeah!