Adder Creative Commons License 2000.04.13 0 0 12
Kedes Index tulajok. Remelem ezen topicban mar valaszt kaphaok kerdesemre. Kerdesemre, melyet mar abban a topicban feltettem, amit sikeresen fel ora alatt sikerult torolnotok (ttp://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9015637&uq=3). Ugy latszik nem vettetek eszre egy keresemet, melyet ott leirtam, miszerint legyetek szivesek valaszolni, mielott torlitek. Valaszt nem kaptam, s mar azt is tudom miert (penz beszel). Jelen sorokban eppen ezert egy masik kerdest intezek feletek: hol szerepel az index.hu-n az a kitetel, miszerint titeket szidalmazo (mert a topicot valoban szidalmazo volt veletek szemben, amiert igy utolag elnezest is kerek toletek - bar toletek egy bocsanatkero sort sem olvastam eddig sem a tv2-s topicok, sem az en topicom megszuntetese miatt) topicokat azonnal torlitek? Egy kis kritikat magatokrol nem tudtok talan elviselni?
Uj Peter neked is irok, mivel ujsagcikkeidbol eleg ertelmes embernek ismertelek meg. Ha mar a tobbiek nem ohajtanak magyarazkodni, akkor legalabb te valaszoljal valamit, mi is a velemenyed errol az igen sajnalatos esetrol?
Vagy talan teged is csak a penz erdekel?
Sajnalatos....
Jo volt ez az Index. Remelem ezutan is jo lesz, megha ezt az igen rosszemleku epizodot nem is fogjuk elfeledni...