FerAnd! Creative Commons License 2023.07.03 -1 0 8788

Sziasztok!

Kis szerencsére, ha el nem hajtok a magyar/szerb határ előtt a kút mellett, tele fogom tankolni a verdát. 47-48l benzin belefér, és hosszú úton, ha nem taposom neki, akkor minimum 650-700 Km -t kell teljesítsek. Gondolom nincs értelme pakolni kis kannával itthonról vitt benzint... Így hagyatkozni fogok pl a Macedón Lukolilra.. vagy más ismertebb nagy benzinkútra. Eddigi külföldi útjaim során, ha bankkártyával fizettem, nem volt rossz tapasztalatom. Remélem nem fognak átverni.

18 éve voltam már Sartin. Akkor még a Sarti Beach külön volt a várostól. Most úgy látom, hogy összenőtt már. Európai rossz szokás szerint, gondolom ott is, megnyílt egy másik bolt, így bezárt az előző... Valami kis-nagy bolt csak akad már. HA valaki idén megy, majd írja meg, hogy mit tapasztalt. Mindenesetre... Zacskós kaja lesz nálunk, amit adott esetben majd haza is hozunk, egy későbbi otthoni alkalomra.. De biztos, ami biztos. A tej volt nagyon drága annó. Most majd kiderül... max 1 karton szupertartósat azért viszek... Így egy parkolóban is készíthetek magamnak 3 p alatt kávét... Persze azért nem vagyok annyira zsugori, csak a látszat...

A gyerekeim szeretik a gyroszt... Asszony is, bár mértékkel... Így délben-este felváltva gyrosz lesz úgyis a menű... Pizzát majd itthon... 

Egy kis pékség ha van, az jó... mert reggelre a friss péksütit szeretjük... De a műzli is jó lesz.. Attól nem félek, hogy éhen halunk, mert ahova turisták járnak, ott temérdek ennivaló is lesz.