Joe 155 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 6396
Levike.
Tisztázzuk! Olvasd el mit írtam! Aki Scumit lefikázza az nem ért az F-1 hez!!!!!!!
Ezt az állításomat tartom is. 94-ben a Benetton jobb volt mint a Williams? Ne is haragudj de ezt nem gondolhatod komolyan! Hol volt Verstapen 94-ben a Benettonnal? Nem egyszer lekörözte Őt Scumacher! 94-ben a csapat világbajnokit melyik csapat nyerte? A Williams ha nem tévedek.
Ha a ford motor olyan jó volt miért cserélték le 95-ben Renault-ra? Én egyébként nem vagyok Schmacher rajongó, én a Ferrarinak szurkolok, csak Schumi most épp ott vezet. Elötte Alesi-nek szurkoltam, és ha Schumi elmegy a Ferraritól akkor azért fogok szurkolni hogy megverjék, mint ahogy ezt 96-ig tettem!
A régi nagyágyúkat kár összehasonlítani, SZVSZ ugysem kapnánk reális eredményeket.
Az F-1 2000 pedig valóban a legjobb gép az idei mezőnyben. A legjobb nem feltétlenül a legerősebbet jelenti! Valószínüleg meg tudnák csinálni 900-950LE-re is csak 10 km után szétesne! Lehet hogy a McLaren Ilmor motorja
valamivel erősebb, SZVSZ sohasem tudjuk meg, de nem a tartósság szimbóluma. Lenne inkább pár lóerővel gyengébb, pörögne 500-al kevesebbet, lehet hogy 17 versenyból 14-15 ször beérne.
Ja hogy akkor is versenyképes lenne a Ferrarival?
Ki tudja!

Előzmény: Levike (6382)