Fatboy Slim Creative Commons License 2023.06.16 0 0 6532

Megjartam a Graspopot es megvolt a GnR, eletemben eloszor (es remelem, nem utoljara). 10/8.5 volt, az ok a 1.5 pont levonas az eszmeletlen hosszusag. hihetetlenul eros volt a set list, kiib....tul jol szolt, Izzy hol Gibsonon, hl Fenderen tolta, Duff szerintem jobb formaban van, mint valaha, Axlnak meg valamilyen csoda folytan megmaradt a hangja. pedig lattuk, mit tortenik a korosztalyaval (pl. Vince Neil). Szemely szerint a Stooges cover dal Duffal szolt a legjobban, de az AC/DC - Walk All Over You is remek volt. Nagyon jo volt a dalok elolszlasa az idoben, a nyito szam az It`s so Easy szerintem remek belepo, a Welcome to the Jungle meg szinten az elejen volt, aztan jott a Live & let Die. Aztna nagyobb szunet, szolok, a vege meg nagyon eros volt, Sweet Child..., November Rain, raadas Patience es Paradise City. Ugyanaz a mocskos rock n` Roll, csak eretten, letisztultan. Pedig nem keves dolgon mentek keresztul. Par eve meg 2.5 ora kesessel alltak ki, torolt koncertek, maganeleti botranyok....

Zsenialis volt. szerintem mindenki menjen el a Puskasba, aki tud.