Törölt nick Creative Commons License 2023.05.27 0 0 139

Szia.HR 01 ETE egy piros 256 os volt.,székelyudvarhelyen ,de Csíkszeredára is átjart.Nem mindig volt Erdélyi a busz,egy Gacsér Zsolt nevű ,sajnos már elhunyt buszsofőr ismerősöm Nógrad megyében is járt vele,persze csak kipróbalta.( Kedvêért hozták le).Azért hoztam fel.ő 36 évesen halt meg,2016 ban,szívbeteg volt.De kb.10 évig volt sofőr.Sajnos ez így volt.

Amúgy sok szép buszt őrzök Erdélyből is, lenyűgöző hely,csodaként éltem meg mikor ott voltunk,2 szer 1 hetet,ezt a jartál már erdélyben topicon olvashatjátok.perdze nem csak buszos vonatkozásai voltak az élményeknek,de ez itt OFF.

Zsoltival sajnos nem.voltunk ott közösen. De szerintem ő onnan származott.Hargitából.

Ami meglepett,hogy minden busz más szinű,és ez korábban az innen selejtezett,oda került ikarusokra is igaz volt.Bár nógradban is sok festéssel.jarnak ,jártak buszok.

Bocs hogy Zsoltit is felhoztam de mivel kipróbálta,van kis köze a buszhoz.Ilyen fiatalon szerencsére kevesen mentek el a szakmaból is,persze neki se kellett volna.

Sziasztok.

 

,

 

Előzmény: Laszlocsik (129)