Smíró Creative Commons License 2023.04.30 0 0 5918

Átgondolva, mit is tartalmaz egy gél? 1 rész, mosogatószer, egy rész vízlágyító és egy rész öblítő. 10 liter vízben oldottam fel, a gép kevesebbet vizet használ.

 

A tányérokról nem ment le soha a máz, (a vas dolgokat kivéve) minden ragyogó tiszta, ami kijön onnan. Az autóm fényezésének egy mosás biztos nem árt. Mivel most le is kentem Platinummal, nem fogja a reális képet mutatni, de pár mosás után majd jelzem. Egyelőre nem gondolom, hogy az autó lakkozásának ártana, bár WC kagylóban is szoktam tisztítószerként használni mosogatógép tablettát, olcsóbb, mint az arra kitalált WC tabletta. De WC-be jó a cola is, és gondolom, az autó fényezésének az sem ártana különösebben. Van 1000 féle autósampon a piacon, ha azok nem ártanak, akkor ez a combo akár hasznos is lehet. Mint írtam, az üveg majdnem teljesen vízkőmentesen száradt és tulajdonképpen az autó karosszéria is, legalábbis nagyságrendekkel kevesebb volt rajta a vízfolt. Fekete autó mosáshoz a Jaar mosogatószert is javasolják erősen, tehát nem látom a baj lehetséges forrását. Eddig:)

 

Előzmény: Smíró (5917)