kavicsos64 Creative Commons License 2023.04.11 0 0 39056

Itt rajtam kívül senki nem használ lemosót vagy csak a Neviként azt is általában megkésve a töménység meg erősen kérdéses a lemosással együtt ! Ha 50 fára elég 20 liter ott az nem lemosás lesz ! Ha vissza emlékszel a régi képeinkre amikor a fát is alig tudtam életben tartani mert kombinált szerrel mostam le akkor azon minden féle betegség volt de ellene semmit sem tudtam tenni ! És lehet hogy te nem ítéled jelentősnek a lemosási előnyöket, de nekem az a tapasztalatom, attól fontosabb nincs ha maximálisan el van végezve, és nincs lespórolva a vegyszer ! Volt már itt több ember is hogy mindent meg csinált de még is a fái betegek ,pedig le is mosta ! Amikor meg kivallattam hogyan csinálta és mivel egyből tudtam mondani nem a lemosó vegyszerben a hiba hanem a gépben amivel csinálta a lemosást pl ! Én is csináltam régen Sthil légkeverésessel lemosást örült mennyiségű vegyszer kellett és nem ért semmit sem túl finom és ködszerű ,nem tud megfolyni nem mossa a fát ! Meg azt is írtam már a növényvédelmist amikor a boltban panaszolta hogy a nagyüzemi ültetvényében minden tiszta tafrina és eddig semmit nem tudott tenni ellene ! Én meg mondtam neki itt a címem ebben az évben egyszer sem permeteztem a tafrinia ellen még sincs egy sem rajta ,pedig a fáim még füves borításúak is ! Évek óta nem vettem a tafrina ellen vegyszert meg nem is permeteztem ellene ,hacsak valamelyik más vegyszernek nincs hatása rá ! Virágzásban Chorust kap csak magában ,majd a virágzás végén megy egy Topas+ felszívódó rovarölő ,csak az istennek se jut eszembe mi a neve ! Mennem kell az orvoshoz a kezemmel ,majd később fojtatom ! Ha még valami eszembe jut !

Előzmény: The Dark Side of the Moon (39051)