480T Creative Commons License 2000.04.02 0 0 114
Hali,
Haladtam este 9 korul a budai rakparton a Margit-hid -tol a Petofi hi fele. Kb. negyeduton van egy felhajto mindket iranybol. Innen lehet menni az alaguti korforg.-hoz balra vagy a Batthyany ter fele. A rakparti ut enybe balos ivben keruli a felhajtot. 100-al ertem a kerulo kozepehez es levettem a labam a gazrol." megse menjunk itt 100-al...). Na ez volt a szerencsem. Szemben 4 kocsi varakozott a felhajtas lehetosegere varva. Lattak jovok, nem is mozdultak. Mar majdnem odaertem elejuk, amikor egy szemben jovo feher (mint kesobb kiderult : piros ) BMWs ugy dontott nem all be a sorba, hanem "lenduletbol" a varakozokat kikerulve hajt fel a felhajtora. Na epp akkor ertem oda en is. Az egesz olyan gyorsan tortent hogy csak fekezni tudtam es balra rantottam a kormanyt ra a varakozo autokra. Kb 2 centin mult.
Mindket iranybol. A BMW-s meg ezerrel tovabb. Mikor sikerult megallnom, akkor lattam a felhajto tetejen epp fordul be egy piros BMW-s. Feher az a kocsi volt amire rarantottam a kormanyt... Erdekes, ugy latszik, lassu az ember agya, vagy szeme.
Na ezerrel megfordultam a rakparton es usgyi utana, ha nem no akkor meg lehet verni, de nagyon.
Csakhogy, mire felertem az felhajto tetejere, mar nem lattam merre ment: egyenesen es balra az alagut fele vagy balra a Batthyany ter fele.
Ugy tippeltem, a balra es majd elkapom a korforgalomnal. Nem jott be, nem arra ment. Mielott odaer az ut a korforg.-hoz eszrevettem hogy a mellettem halado autonak nincs rendesen becsukva a hatso ajtaja, es egy kiskolok bamul rajta kifele. Lelassitottam, es szoltam a sofornek hogy mia van. Nem ertette ezert le kellett lassitani. Vegre felfogta es megallt.
Kozben a mogottem jovo elkezdett dudalni, villogni, haladjak mar,stb.
Na az alagutban jott a seggembe, meg lattam a tukorbol, mozgott az szaja.En meg nem mertem 50-nel tobbel menni mert hat ugye az elobb majdnem meghaltam, es meg kapkodtam a levegot. Picit gyorsitottam, majd amikor meg mindig a seggem volt felvillantottam a feklampamat. (ABS rulez) Na volt is nagy fekcsikorgas mogottem. Biztam benne hogy kiszall a lampanal, es odajon ugatni, de sajna nem tette.
Ti mit tettetek volna?

Lacka