moineau Creative Commons License 2000.03.29 0 0 191
Kedves Kreta!
Ne ez mar egy ertheto, hasznalhato hozzaszolas, mirt nem igy kezted?
Igen midenki buntetni akar de nem mindenkit. Nekem eleg lenne ha a bunosoket megbuntetnek. Abban igazad van hogy nem mindenki er ra. nem is neked kell raerni minden megeroszakolt nore vagy ferfira. Kiveve akkor jo lenne ha raernel es megprobalnad megerteni ha a kozeledben van ilyen, mondjuk egy jo barat vagy valaki a csaladban. Rajuk, meg azert mert valoszinuleg szamitanak rad ahogy te is szamithatsz rajuk. Aki nem segit masoknak milyen alapon varja el hogy segitsenek neki. Olyan ember pedig keves van akinek egy eleten keresztul soha nincs szuksege segitsegre es megertesre. En nem akarom hogy nekem kotelezoen segitsen valaki. Egy jo pszihologus az szerintem lehet segitseg de nem eleg. Ilyenkor a masoknak rolunk alkotott kepe nagyon fontos, a kornyezetunk megertese is az. Ez adolog ott lesz nagyon nehez hogy errol senki nem beszel akkor meg a kornyezet honnan tudja hogy segiteni kell. Ahol meg tudjak es nem segitenek az pedig tenyleg remes szemetseg, nem butetendo csak iszonyatos erzeketlenseg es szemetseg. Mert az valahol lekopni a masik bizalmat amivel megajandekozott. Hidd el nem konnyu beszelni rola, foleg mint mindenhol az elso lepesek nehezek es ezknzk a sikeressegetol fugg hogy az ember tesz-e meg egyet.
Ha nem is ertek egyet azokkalakik azt mondjak bunteni kene azokat akik nem segitenek, mert a kikenyszeritett megertes semmit sem er, azert jol esik, hogy megertettek mennyire fontos az odafigyeles es a laki tamogatas, a duhunk es erzeseink elfogadasa. Ha ezt megertik az emberek az mar fel siker.

szeretettel moineau

Előzmény: Kreta (190)