goldenwing
2023.03.08
|
|
0 0
64897
|
Addig biztos megkapják. Vagy inkább elküldik nekik az érmeket postán :P
Ami tény viszont, hogy ha a WADA nem ült volna hosszú hetekig Valieva mintáján, és nem a csapatversenyig várnak vele, akkor ez az egész hercehurca nem lenne most se, hiszen akkor egyszerűen betették volna Shcerbakovát és/vagy Trusovát a csapatba és kész. Mert az egész baj ott kezdődött, hogy a svéd labor ahova a minta el lett küldve, nagyon lassan dolgozott. Covid meg év eleje ide vagy oda. |
Előzmény: proszim (64895)
|
|