goldenwing Creative Commons License 2023.03.08 0 0 64897

Addig biztos megkapják. Vagy inkább elküldik nekik az érmeket postán :P 

Ami tény viszont, hogy ha a WADA nem ült volna hosszú hetekig Valieva mintáján, és nem a csapatversenyig várnak vele, akkor ez az egész hercehurca nem lenne most se, hiszen akkor egyszerűen betették volna Shcerbakovát és/vagy Trusovát a csapatba és kész. Mert az egész baj ott kezdődött, hogy a svéd labor ahova a minta el lett küldve, nagyon lassan dolgozott. Covid meg év eleje ide vagy oda.

Előzmény: proszim (64895)