Nincs mit, közben már nem elérhető a videó, de máshol fent van. Szerintem fantasztikus az egész, a monológok nagyon sok gondolkodásra késztetnek, és "dekódolni" talán nem is lehetséges az egészet, mindenesetre a lényeg átjön.
Vivi egy ideig ideiglenesen volt Lambielnél és úgy tűnik, hogy most végleg ott marad. Remélem bejönnek a számításai.
Igen, Lambiel felkapott lett, mondjuk Európában nincs túl nagy választék manapság...Az is igaz, hogy Shoma az ideje nagy részét Japánban tölti és nem Svájcban, a technikája már kialakult, azt nem Lambieltől tanulja. Lambiel korcsolyázóként is a művészi vonalat képviselte és edzőként sem arról híres, hogy technikai edző lenne. Ebből is látszik, hogy Vasiljevs pl. technikailag nem sokat fejlődött 2016 óta amióta vele van, viszont lett belőle egy Lambiel hasonmás. Nagyon szép amit csinál, csak minden mozdulatában Lambielt látom, egyediséget sajnos kevésbé. Koshiro Shimada is vele készül már 2017 óta és olyan áttörő fejlődést nála se látni igazán, az eddigi legjobbja az idei japán bajnokság 2. helyezése, de ezzel még a VB-keretbe se került be. Riha Kihira sérültebben hagyta ott mint ahogy odament hozzá, Alexia Paganini is nagyon hamar elment tőle.