Törölt nick Creative Commons License 2023.03.05 -2 7 418

Pár éve Angliában éltem és kihívtam a barátnőmet egy hónapra így ő is nyaralt és közben kalandoztunk.Mivel eleve nyitott kapcsolatban voltunk az természetes volt,hogy másokkal is dug és többesben is szoktunk lenni.Ismertem pár dogging parkolót de ott csak este szokott lenni élet és megnéztünk egy másik eldugott parkolót ahol nappal kutyákat sétáltattak este meg dogging,többes szex megy.Szexi harisnya,miniszoknya és piros tűsarkú volt rajta és hiába sétálgattunk nem volt "kapás".Visszaültünk a kocsiba és láttunk egy pasit aki sétálgatott a parkoló és a bokrok között.Mondtam a barátnőmnek,hogy vegye le a szoknyáját és csak tangában,harisnyában és polóban sétáljon be a bokrok közé.Jó bulinak tartotta és megtette.Nem is kellett sok már ment is utána a pasi én meg figyeltem őket.Aztán láttam a nőm leguggol és szopta a pasit aztán egy fában kapaszkodva hátulról megdugta a pasi.Nem tartott sokáig,pár perc múlva jött vissza a nőm és vigyorogva kérdezte:na milyen voltam? Mondtam neki fantasztikus és van valami a puncidban?-kérdeztem.Ő meg széttette a lábát és félrehúzta a bugyiját.Akkor szívárgott ki a cucc a puncijából.Hazamentünk és gondosan kitakarítottam belőle és friss anyaggal töltöttem fel.

Este visszamentünk már sötétedés után de akkor már más kalandok voltak...