szexárdiférj Creative Commons License 2023.03.03 0 13 417

Most először megvibrizte a fenekem. Vagy egy kifejezetten kicsi vibrink, azzal a céllal vettem annak idején, hogy ezzel járatom be az ő fenekét az anális szexhez, de ez igazából nem jöt be. Múltkor szex közben megint kézbe akadt a kis vibri, mondtam neki hogy a dildó mehet a puncijába, a pici meg a fenekébe. Azt válszolta, hogy most inkább majd ő dug meg engem, de persze inkább csak viccelődés volt. Hasra feküdtem ő meg a dildót nyomta a fenekemhez, mondtam, hogy az nagy lenne, inkább a kicsivel. Bekapcsolta és simogatta vele a golyóimat, aztán felhúzta, hogy a segglyukamnál volt a vége. Kérdezte, hogy tényleg szeretném-e? Mondtam, hogy kipróbálnám, ha őt nem zavarja. Hozott sikosítót , benyomta a farpofáim közé aztán a vibri végével a lyukamat izgatta. Kérdeztem, hogy négykézláb álljak-e, de azt mondta, hogy nem. Simogatta a seggem, közben elkezdte benyomni én meg közben nyomtam felfelé a csipőm. Kérdeztem, hogy nézi-e, azt mondta hogy igen és eléggé perverz dolognak tartja. Nemcsak a vibri volt izgató, hanem ahogy nézett és beszélt róla közben. Elég könnyen becsúszott, nem igazán vastagabb egy ujjnál. Élveztem a rezgést is, azt is ahogy markolászta közben a fenekem és hogy beszélgettünk arról, hogy most már én sem vagyuk szűz. Aztán rámmásott hátulról, a hátamon éreztem a mellet, a fenkemen meg a punciszőrét. Mozgatta a csípőjét és közben mondta, hogy megdugja a szűz fenekem. Ez nagyon izgatta, hogy elveszi a szűzességem... :)

közben benyult alám, megmarkolta a kemény farkam, ahogy az ő csípője mozgott úgy mozgott az enyém is és mint egy szűk puncit úgy dugtam a markát. Nem kellett sokáig csináljuk, már élveztem is bele a szűk marokpunciba, jó sokat, jó hosszan, közben a vibri izgatott belülről, ő meg beszélt a fülembe... Hát rég élveztem ekkorát.. Remélem a szűzességem elvétele után is meg fog még dugni ...:)