AtomAnti Creative Commons License 2000.03.27 0 0 113
Uff! Most látom ezt a topicot először pedig má olvasom egy ideje az indexet. Na mindegy!

Történet:
Feb.18. péntek este 8 útán kevéssel. Megyek a Váci úton a belváros felé a Duna Plaza -nál. Végig a Vácin zöldhullám kb 65-70-el mehetek a középső sávban, előttem vagy 2km-en senki. A Fiastyúk u-i lámpánál valami béna pöcsöl a zöldnél, ezt kb. 100 méterről látom. Pöcsölős mögül álló helyzetből, megunva az álldogálást, fekete BMW kivág. Csak az vót a baj, hogy én időközben odaértem. A hüje reflexem meg beleszól és lerántom a kormány jobbra (csak az vót a baj, hogy kicsit túlságosan és nem találtam el a bömöst), a jobbra mellettem jövő Ford Transit, pedig bele az és jobbomba. Mivel Ő volt a nehezebb, az én autóm sérült jobban, a bömös meg se hall se lát padlógázzal elhúz. Tudom, tudom bele kellett vóna menni a bömösbe legalább egy kicsit, na de most má mindegy. Hozzátartozik az is, hogy négy héttel előtte hoztam el a kocsit a szerelőtől teljeskörű karosszéria javítás, telibefújás és összerakás után. A transit látta, hogy mi történt, de mivel a BMW-nek nem vót hátul rendszáma, esélyem sem vót hogy feljelentsem, mer a biztinél úgyis leszartak vóna. Így adhattam egy betétlapot és javíttathattam meg az autót. 150ezer mínusz.

AtomAnti