Sveriges fana Creative Commons License 2000.03.27 0 0 219
Jehova !

Engedd meg, hogy kioktassalak:
1. : ez a topic nem az endi buzerálásáról szól...
2.: bár én nem szeretem annyira a majdent, mégsem hiszem, hogy pózolásnak kéne nevezni, amit csinálnak, hiszen valahol azért mégis értenek a hangszerükhöz, és ha máshol nem, egy buliba mégis fel tudja dobni a hangulatot egy-egy majden szám...

Leadták a Viván a No Leaf Clover (S&M) klippjét, szerintem éppen ideje volt a huszmilliomodik Nothing Else Matters Symphonic után... (szerintem állati unalmas mindig ugyanazt a klippet látni).. namindegy ehhez csak annyit, hogy szerintem ha az S&M re hasonló kaliberű számokat írtak volna, mint a két új (No Leaf Clover, Human), biztos, hogy sikeres, és szinvonalas album lett volna... mellesleg (és itt most a Clover boncolgatása következik,) a Clover teljesen más lenne a vonósok nélkül... szerintem azontúl, hogy egy zeneileg nagyon eltalált szám (különösen teccik a zúzós és lyrai részek váltakozása) itt komolyabb szerepe is van a vonósoknak... egyébként mint azt az interjúkból megtudhattuk, elég furcsán hangzott ez a koncert a helyszínen, ugyanis a vonósok elképesztő erővel küzdöttek, hogy az erősítök ne nyomják el őket... másfelől maga az ötlet nem éppen egyéni (ti. nagyzenekarral fellépni), azt hiszem ez a Deep Purpletól indult valamikor a 70es évek elején, amikor a nagyfelállás összeállt (egyébként ők asszem a P.Mobilt koppintották-ugyeeee?)
napáááá:

GG

Előzmény: Törölt nick (217)