Ez a dokinő nagyon rendes szimpatikus, de
"nincs magénak arra szüksége, hisz a jobb lába javult" Hadd ne irjam mit gondoltam
Panaszkodtam hogy műtött lábam püffedt a lábfejem és nem tudok a bal felemen aludni mert olyan "zsibongás" lesz a combomban ami felébreszt. Az a kedvenc oldalam, másképp nem megy az alvés
Térdem egyik reggelre nagyon fájt, elmúlt mert kentem de visszajött
Püffedés körzeti, térd reuma/ortopéd és van egy több éves korábban seb, most érzékeny bőrkeményedés a nagy lábujjamon, az meg bőrgyógyász dolga
Na ez utóbbira kissé morogtam, gondolom meg is sértődhetett a dokinö
Merthogy volt egy "igen kényes helyen" urologiai műtétem , a bőr kirepedezett vagy olyan ráncos volt mint az elefánt láb
Sok kenőcsöt irt fel a bőrgyógyász, eredmény nélkül
Beszélgettem egy pszichiáter dokinővel erröl is. A lánya AloeVera terjesztésével foglalkozik és hozott szprét és kenőcsöt. Tökéletesen használt.
Volt egy furunkulusom már régen, időnként eltünt vagy visszajött. Derekamon ahova pont az alsónadrág gumija dörzsöli
Mérges lettem, sebészet, vágja ki egy doktor
Elküldtek a bőrgyógyászhoz véleményezésre
Az meg azt kérdezte miért jött ide. Mutattam, ott a beutaló. OK sebész aztán vagy 5perc alatt kiszedte
Ennyit a bőrgyógyászról.
Veled bővebben? Érszűkület, törés hogy áll?