Ariel_500 Creative Commons License 2023.02.16 0 0 543

Ez a dokinő nagyon rendes szimpatikus, de

"nincs magénak arra szüksége, hisz a jobb lába javult" Hadd ne irjam mit gondoltam

Panaszkodtam hogy műtött lábam püffedt a lábfejem és nem tudok a bal felemen aludni mert olyan "zsibongás" lesz a combomban ami felébreszt. Az a kedvenc oldalam, másképp nem megy az alvés

Térdem egyik reggelre nagyon fájt, elmúlt mert kentem de visszajött

Püffedés körzeti, térd reuma/ortopéd és van egy több éves korábban seb, most érzékeny bőrkeményedés a nagy lábujjamon, az meg bőrgyógyász dolga

Na ez utóbbira kissé morogtam, gondolom meg is sértődhetett a dokinö

Merthogy volt egy "igen kényes helyen" urologiai műtétem , a bőr kirepedezett vagy olyan  ráncos volt mint az elefánt láb

Sok kenőcsöt irt fel a bőrgyógyász, eredmény nélkül

Beszélgettem egy pszichiáter dokinővel erröl is. A lánya AloeVera terjesztésével foglalkozik és hozott szprét és kenőcsöt. Tökéletesen használt.

Volt egy furunkulusom már régen, időnként eltünt vagy visszajött. Derekamon ahova  pont  az alsónadrág gumija dörzsöli

Mérges lettem, sebészet, vágja ki egy doktor

Elküldtek a bőrgyógyászhoz véleményezésre

Az meg azt kérdezte miért jött ide. Mutattam, ott a beutaló. OK sebész aztán vagy 5perc alatt kiszedte

Ennyit a bőrgyógyászról.

 

Veled bővebben? Érszűkület, törés hogy áll?

Előzmény: othiss (542)