europeer Creative Commons License 2000.03.26 0 0 206
Kedves Rasdi!

Ne mondjal valotalant! Honnan tudod azt, hogy nekem mit jelent a magyar korona? Belelatsz a gondolataimba? Nem. Nem szalltam a szinvonalam ala, amikor azt irom, hogy napjaink Magyarorszaganak nem a legmegfelelobb jelkepe a korona, nem kiralysagban elunk, bar neha ugy tunik.
En nem ismerem azt a szot, hogy multikultura, ez nem letezo kifejezes. Ha csak arra gondolsz, hogy egy amerikai gyorsetterem, akkor az nem multikultura, hanem az amerikai kultura. Ha elmesz Szvazifoldre, es meglesed egy kulonleges etel kesziteset, akkor az amerikai es a szvaifoldi etel keszites kozott abbol a szempontbol nincs kulonbseg, hogy mindketto egy tarsadalom kulturajanak resze. Szoval minden valakinek a kulturaja, de olyan, hogy multikultura nem letezik.
Es latatlanban, ugy, hogy nem ismered, mivel foglalkozom, hol elek, mit csinalok, kerlek ne mond, hogy en nem akarom megismerni a sajat kulturamat, mert ekkor eppen nagyon messze jarsz az igazsagtol. Mellesleg nekem lehetosegem van arra, hogy a sajat, magyar kulturamat osszehasonlitsam a szvazifoldivel, es az osszehasonlitas mutatja meg igazan nekem azokat az ertekeket, amitol tudom, hogy magyar vagyok, es tudom, hogy europoai...es nem a Szent Korona.

Arrol meg nem tehetek, hogy amiert nem fogadod el az erveimet, mar azt gondolod, hogy nem is mondtam erveket.

udv.: euroPeeR

Előzmény: Rasdi (174)