Tkn71 Creative Commons License 2023.02.14 0 0 64882

Szia Goldenwing! Borzasztóan sajnálatos események ezek, de amit legjobban sajnálok az az, hogy már nem írsz a blogodon a koriról. Nincs időd/kedved vagy más oka van? Szerintem sokan örülnénk neki.

De ha ott nem, akkor itt kérdezlek, te mit gondolsz vagy tudsz a SJ-t érintő vádakról? 

Előzmény: goldenwing (64881)