Tkn71
2023.02.14
|
|
0 0
64882
|
Szia Goldenwing! Borzasztóan sajnálatos események ezek, de amit legjobban sajnálok az az, hogy már nem írsz a blogodon a koriról. Nincs időd/kedved vagy más oka van? Szerintem sokan örülnénk neki.
De ha ott nem, akkor itt kérdezlek, te mit gondolsz vagy tudsz a SJ-t érintő vádakról? |
Előzmény: goldenwing (64881)
|
|