Joker Karakter Creative Commons License 2000.03.25 0 0 78
Bocs az eddigi némaságért, igen rossz gazdája vagyok a topicnak, próbálok ezen változtatni.
Először is néhány fontos infó kéktúrázóknak:
Itt van egy teljes, hivatalosnak számító, és eléggé karbantartott leírás az OKT bélyegzőhelyekről.

Ott található egy fontos infó, főleg Lehocki Gábornak hívnám fel a figyelmét rá!

A hiányzó bélyegző (elsősorban a lakott településeken kívüli) igazolásához kérelmet a túra után két héten belül írásban az MTSZ Gyalogtúra Bizottság címére kell benyújtani a pontos dátum és a túrán résztvevők névsorának feltüntetésével. Amennyiben a bejelentés valódiságáról meggyőződtünk, akkor visszaigazolást küldünk a bejelentő címére.

Gábor! Mi is úgy jártunk, a Gyöngyösi csárdánál, mint Ti, én küldtem egy emilt a mtsz-be. Lehet hivatalosan is e-mailben intézni a dolgokat, az
mtszhir@c3.hu
címre küldd a levelet, és címezzed neki:
Pálmai Vencel titkár, a Gyalogtúra Bizottság elnöke
Egy levélváltásom már volt vele is, meg az OKT-s honlap rendszergazdájával, de az igazi levelemre még nem válaszoltak :-(

Szóval nem akarlak elkeseríteni, de nem 100%, hogy ha nincs kedvetek bemenni a faluba pecsételni, akkor helyette elfogadnak egy fényképet a falutáblával. Ennek kérdezz utána.