kl04 Creative Commons License 2023.02.09 0 3 2945

Ez teljesen alkati kérdés, hogy hova lehet és lett szúrva fék-fityma miatt (ha van), milyen formájú makk stb. Nekem pl. magasabbra kellett a fék és fityma miatt és a makk alakja miatt. Nálam pl banánból a 15mm hossz volt a legkényelmesebb (nem lógott túl, de nem is szorított). Most hogy megszabadultam féktől és fitymától, újra kell szúrni akkor nekem is mélyebben-lejjebb lesz. Nálam az upsize, lehet emiatt hogy magasan volt gyorsan és fájdalommentesen ment. Heti szinten be tudtam rakni nagyon minimális tágítással egy nagyobb méretet minden fájdalom nélkül. 6-8 ra sem volt kihívás, mert a 6-os piercing simán csinált egy 7-es lyukat néhány hónap alatt, oda simán tágítással betoltam 8-ast. Sexben szerintem nem a szárvastagság számít, hanem a piercing alakja és bizonyos típusnál az átmérője. Tapasztaltom szerint patkó a legrosszabb mert kifordul és olyan mint egy kampó (itt az átmérő sem mindegy). Inkább banán, vagy golyótáras karika jött be, átmérőtől vagy hossztól függetlenül - nincs gond vele, de ez csak én véleményem, lehet mésnak más jött be.

Előzmény: kisp9876 (2944)