pablo80 Creative Commons License 2023.02.07 0 0 71226

A sráccal én beszéltem: Az első covidot elkapta egy gazdálkodó paraszt gyerek. Rengeteg állat, napi 20-30 disznóvágás szezonban... Ez az élete. Azt mondta, hogy szerinte csak az mentette meg covid alatt a legrosszabbtól, hogy muszáj volt az állataival törődni és kivonszolta magát sokszor... Azt mondja, hogy nagyon gyenge, fáradékony, minden ízülete fáj, mindene fáj, nagyon gyorsan elfárad, mindent elfelejt.. Szóval ő mondta úgy, hogy már annyira leépültnek érzi magát, hogy félelmetes saját magának is.. Ha reggel eszébe jut valami, akkor azonnal le kell írnia, mert elfelejti.. Sok mindent mondott, de ezek a legfontosabbak.

Ma hívott az utasom, hogy azt mondta neki, hogy energikusabb, sokkal nyugodtabb, tehát elég komoly változásokat érez. Gyerek kori barátja és azt mondta minden szép, amit én meséltem neki, de az lesz számára az elfogadható, ha a barátján tud segíteni. Még az ismerősöm mondta, hogy tőlem azt hallotta, hogy volt, aki 2 hét ill. két hónap után érzett változást. Itt 4 nap telt el.

Előzmény: Párizs73 (71223)