rönofan02 Creative Commons License 2023.02.02 0 5 76225

Már nem emlékszem minden részletre (mintha említettem volna valami szenilitás félét.....), de sok rövid szakaszt tettek meg, tehát akár még hihető is a történet, illetve az ártatlanság vélelme miatt, higgyük is el, hogy így volt!

És én is mentem bringázni az akkor még igen kicsi fiammal Szántód-Fonyód-Szántódra, ő azzal a kicsi kerekű, de már láncos minibiciklivel ment, tudod, amit milliószor kell körbetekerni, hogy kicsit is menjen... Én, miután hazaértünk, eldőltem, ő meg még estig, egy olyan két órát tekert le-föl a szállásunk melletti dombon....

:o)

Azzal együtt az a véleményem, hogy ez nagyon nem jó így, gondoljunk bele, mit adhatott egy, még nem is hatéves gyereknek az összesen 11 jelvény? Milyen céljai lehetnek, mondjuk 7, vagy 8 évesen? És most a Rockenbaueri eszmeiséget hagyjuk is, hogy mi mindent láthatott és abból mi maradhatott meg benne?

Egyáltalán mennyit mehetett az 1170 kilométerből a saját lábán?

Nevetni fogsz, kaptunk olyan füzetet, ahol fényképekkel volt illusztrálva a háti babazsákban ülő, talán ha két éves gyerek, akit végig cipeltek az OKT-n és akinek a részére jelvényt kértek a szülők.....

Szóval na.... Cifra dolgokkal találkozunk ám néha...

Ja, és nem Kékestető-Sirok volt, hanem Mátraháza-Sirok......

Barátsággal

Tóni

Előzmény: jzp2107 (76224)