rönofan02 Creative Commons License 2023.02.02 0 8 76222

Sziasztok,

Általában én bírálom el a gyermek kéktúra füzeteket, ezért ennek a gyerkőcnek is jómagam bogarásztam át a füzetét.

Gyakorló szülőként végtelenül felháborítónak találtam, de mivel teljesen szabályos volt, meg kellett adni neki a kilenc darab tájegység jelvényt, a Gyermek Kéktúra jelvényt és a sorszámozott OKT jelvényt is.

És akkor a részletek...

A gyerkőc 2015 Karácsonyán született, karácsonyi ajándék volt.... :o)

2022 január nagyon elején, tehát öt évesen és egy-két hetesen helyezte el az első pecsétet a füzetében, ez teljesen szabályos, mert abban az évben, amikor betölti a hatodik (illetve a végén a tizennegyedik) életévét, szabályos a teljesítése.

2022 májusában, tehát öt évesen és öt hónaposan lejárta a Mátraháza-Sirok távot, ami, legalábbis szerintem, az OKT egyik legkeményebb szakasza. És novemberben befejezte a teljes OKT-t....

Hát na....

Tudom, a gyerekek elképesztő teljesítményekre képesek, de ez azért cseppet elgondolkodtatott...

Személyes véleményem, hogy itt inkább a szülők önmegvalósításáról volt szó....

Még egyszer, a teljesítés abszolút szabályos volt, tehát elfogadtam, de azért volt/van bennem egy nagy csomó kérdőjel...

Barátsággal

Tóni

(Remélem, a ma divatos GDPR-nek megfelel a leírás, semmi sem áll messzebb tőlem, mint az, hogy bárkit megsértsek!!!!)

Előzmény: jzp2107 (76221)