downer Creative Commons License 2023.01.28 0 0 119260

Olyan sok lehetőség a válogatásra nincsen. Van még egy babakék 20V, de fl. előtti, Németországban meg 1500-2000 euro környékén 1.6-osok. Itt már azért körvonalazódott, hogy 1000 Euro/Frank lehet a max. beszerzési ár. Aztán ezt a példányt sem ennyiért hirdették meg, hanem ha jól emlékszem 1700 volt. Ezen a héten ment lefelé, 1500-1400-1000. Szóval eljött az ideje egy számomra inkább megfelelő ajánlatnak, mert a kereskedő szabadulna már a nyilvánvalóan apróért beszámított autótól. De ha nem 20V, akkor egynyóc, ami még izgalmas természetesen. A dízel szóba se jön. Nyilván ezt is nagyon jól ismerem, az öcsémnek volt, én meg szétszedtem kettőt.

 

Inkább Alfa 156 SW vagy esetleg ötajtós 147 volt amúgy a keresési irányom, ott bővebb kínálat van még.

Múlt pénteken pl. lebeszéltem ezt a 147-est a német (török) kereskedővel egy ezresért, kedden fel is vették volna, erre szombaton eladja...

TS ECO, három henger megy, projektautónak milyen zseniális lett volna.

 

Vagy itt van még ez a különlegesen ződ JTS, ezt is biztosan ideadnák 700-ért. De meg van húzva a bal hátulja, a jobb hátsó ajtón meg egy hosszú, mély karc. Ezek kevésbé kezelhető problémák nekem.

 

A Lybrát el lehet felejteni, a Kappa drága, más típusban meg személy szerint én nem tudok gondolkodni.
Mindenki vehet a családban azt amit akar, aztán majd megkeresheti a szerelőt, akire számíthat vele (vagy nem), a magam részéről nem fogok elmerülni újabb típusokban.

Előzmény: R. Scherbotsky (119259)