Törölt nick Creative Commons License 2023.01.18 0 6 217

Én tapasztalatból tudom,hogy nem egyszerű biszex partnert találni még párral sem.Mivel sokan vallják magukat biszexnek egy dugás reményében.Mi is biszex pasikat kerestünk a barátnőmmel,jelentkeztek is de kiderült,hogy csak egy idegen nőt akartak dugni.Viszont párszor azért összejött ténylegesen a biszex kaland és élvezetes volt.Itt jegyezném meg,hogy sok nő elutasítja elsőre,hogy két pasit lásson egymással de ha előtte videón megmutattam neki amikor még szex előtt fel volt izgulva aztán mikor ott volt egy ténylegesen biszex pasi az azért más volt.Átértékelte a hozzáállását és kezdett érdeklődni a dolog iránt és gyorsan megszerette aztán már ő kérte,hogy csináljuk mert ez nagyon izgatja.Fel is vette a telójával és utána mikor eszébe jutott nézegette és közben masztizott.Nem mondom,hogy minden nőt rá lehet venni de a női NEM az talán vagy néha igen.Az a véleményem ha egy nőt nem belerángatni,ráerőltetni kell a kalandokra hanem magától is benne van azt nem nagyon kell győzködni,de ha csak azért tesz meg valamit,hogy nehogy elveszítse a férjét,párját akkor baj van.Ez egy társasjáték és abban mindenkinek aktívan részt kell venni.Akkor élvezetes és egy ilyen kapcsolatba szinte minden belefér.Ugyanígy volt a barátnőm a női szexel is.Először azt mondta ő aztán ki nem nyalna egy pinát meg az övéhez sem engedne egy nőt,mindaddig amíg egy swingerben ki nem próbálta.Aztán már tetszett neki és utána már ő kérte,hogy biszex párt keressek akivel mindketten élvezkedhetünk.

Előzmény: Törölt nick (216)