kekec54 Creative Commons License 2023.01.15 0 0 14207

Én tavaly előtt megszabadultam tőlük. Ezek szerint hálás lehetek a sorsnak, hogy ebből már kimaradtunk, mi már ott csak fejőgépnek voltunk jók, akik szálloda vendégként ott laktak, sokkal több kedvezményt kaptam mint mi.  kevesebbért kapták meg a szobákat, mint amit mi fizettünk és még reggeli is jár hozzá. Ezek szerint az is ugrott számunkra, hogy 10 évig kedvezményesen mehettünk volna főszezonon kívül.

Még a PRO Holiday-en keresztül akartak velem új szerződést kötni, nem mentem bele, maradt amit 2005-ben kötöttünk. 

Én is azon akadtam ki nem egyszer és a tulajdonossal is volt vitám ez ügyben ott Hévízem, hogy mindig több fenntartási költséget állapítottak meg. A szerződés szerint a vételár 4% százaléka az előző év inflációjával megnövelve. Ha én ezt kiszámoltam, az övéké mindig több volt ennél amit fizetni kellett.

Véleményem szerint ragaszkodj az eredeti szerződésben megállapított fenntartási költséghez, azt az előző tulaj aláírta és szerintem az új tulajdonosnak ezt tudomásul kell vennie.

Ha ők megegyeztek, utána leülhet veletek tárgyalni. 

 

 

Előzmény: cinoberke (14205)