robertó69 Creative Commons License 2023.01.14 0 2 47145

Nem mentegetem, mert nem a tisztem! De: fegyvermester szakmája/vállalkozása mellett egy jó nevű sportlövő, aki egy sz...os légfegyvert sem küld el a portáról csak azért, mert nincs rajta

soktízezer forint haszna, mint nagyon sok másik fegyvermester az országban! És számlával dolgozik, ami egy egyesületnél nem hátrány!

Mondtam, mi az álláspontom: aki mindenhez is ért, az semmihez sem! Ha láttad a fényképet a dugattyúról, akkor ne mondd rá, hogy gány munka! Tény, hogy nem típus azonos, és egy elb..tt

ötlet, mert nem működik megfelelően, de láttam én már elég, tényleg gány munkát. Ez "csak" egy elhibázott segítség volt, ami nem működik a gyakorlatban.

Most garanciában helyre állítja nekünk az egészet, én meg megadtam neki a bolti forrásokat a jövőre nézve. Biztosan megjegyezte egy életre...

     Többen panaszkodtak nekem egy bizonyos MCM csősúly megoldásról, amit postán elküld a készítője, te meg felrakod otthon magadnak. Az enyémet ez a  "gány" fegyvermester csinálta, teljesen más

elveken működőre. Csak innét a fórumról még 3 emberről tudom, hogy szintén az ő munkáját használja, ami a mai napig úgy működik, mint az óramű. Soha jobb MCM-et, mint az általa átalakított!!

Szóval, szerintem óvatosan a nagy kritikákkal! Ráadásul Bandó is jól ismeri, ő is csináltatott már nála ezt-azt, és akkor nem szidta ennyire....

 

Kritizálni mindig könnyebb, mint valamit tökéletesre megcsinálni! Két napja mást sem hallok, mint az észosztást a rendőrgyilkos késelőről, meg arról, ki, és hogyan rendezte volna a dolgot 3 másodperc alatt.

Abból a se füle, se farka videóból ,eg a szóbeszédekből kiindulva, ami fent van a neten. Nekem nem onnét vannak infóim, így nem is osztom róla az okosságokat. Nyilvánosban meg főleg nem...

 

Tudom, hogy gyárilag nem műanyaggal készült, de sokak szerint egy bizonyos műanyag készlet tökéletesen jó hozzá. Most már van múanyag, és bőr is hozzá - hála egy topoktársunk segítségének...

Előzmény: bepi2 (47143)