bátyó Creative Commons License 2000.03.20 0 0 6242
Bocsi: flukon=falukon

OpiPapa (nekem inkább OpiÖcsi)
Aztán a dizájnos fekete mintájú esőkabátot elhozzad ám! De úgy, hogy az eső megmaradjon a Szilunak!
Egyébként (bár ateista vagyok) Isten éltessen!

rob19
Ne aggódj, én is vidékről vonatozom fel. Legalább akkor már ketten leszünk, és jól kiröhögjük a pestieket.
Uff, ja OFF
Neked mikro kell indulnod? Nekem elég fél hétkor, feltéve, hogy lehet bringát is szállítani).
ONNN
Akkor milyen géppel jössz? Heavy Tools, Mali, Magellan, Schwinn? Ennyit egyszerre úgy sem tudsz meglovagolni.

Tom2
Ez nem is rossz ötlet, hogy a Sport 2000 kiállításra féláron lehet menni. A bib mindössze az, hogy ki kell menni pecsételtetni. De akkor hová rakjam a kecskémet? Azzal biztosan nem engednek be.

CyberX
Akkó nekem is mez kell. De autós szemkiverő színű, hogy lásson, hogy ott vagyok az úton.
De a legjobb benne az, hogy mindenki egyből látja milyen tökös bringás gyerek vagy.
Nem tudom, hogy vagy vele, de én nem azért venném fel, hogy lássa mindenki, hogy milyen tökös bringás vagyok. Elég sokan bohóckodnak mindenféle drága kacattal, akiknek a kerekezés abból áll csak, hogy mennek egy kört a faluban, hogy mindenki lássa, hogy mi van rajtuk (mint az operában). Én ettől mentes vagyok. De ha kellemes benne tekerni, akkor OK.

gombfoci
Én meg március 29-én fogom ünnepelni az enyémet. Jó hónap ez a március.

És hová tűnt stoki?

Ja, unokahúgomat éppen most fűztem, hogy jöjjön el ő is a túrára. Benne van. Ő pesti.
Róla elég annyi, hogy amikor megkérdeztem, hogy milyen biciklit vettél, a válasz az volt, hogy zöldet.
Tehát bátyó+1 fő