othiss Creative Commons License 2023.01.04 0 0 538

hali.

Nekem a személyim járt le, ujjlenyomat hiányában évente kell új. Ezt megúnta az ügyintéző, és addig próbákoztunk, amire sikerült a minimum..így tíz évre kaptam..

Az ügyfélkaput nem tudtam otthon hosszabbítani, ezért is a kormányablak kellett..

 

Most a fogam fáj, a lábam alig..

 

Buék.

Előzmény: Ariel_500 (537)