othiss
2023.01.04
|
|
0 0
538
|
hali.
Nekem a személyim járt le, ujjlenyomat hiányában évente kell új. Ezt megúnta az ügyintéző, és addig próbákoztunk, amire sikerült a minimum..így tíz évre kaptam..
Az ügyfélkaput nem tudtam otthon hosszabbítani, ezért is a kormányablak kellett..
Most a fogam fáj, a lábam alig..
Buék. |
Előzmény: Ariel_500 (537)
|
|