Kívánok én is Boldog Új Évet
Gyógyulni könnyű, ahhoz elöbb valami ok okell amiböl gyófyulok
30-án elugrottam a sebészetre, jól gondoltam hogy olyankor nincsenek sokan, nem betegek az emberek :)
Kihez jött? kérdezte egy nővér
Bárkihrz aki sebészorvos, és adtam a KÖRZETIM VÉLEMÉNYEZÉSÉT
Nem akar inkább X főorvoshoz menni?
Nem
OK. sebész megvizsgál, nincs hasi sérvem, csak a lágyéksérv
Vazze, életemben nem egy eset volt amikor egyik orvos mást állitott mint a másik
Mindig gondoltam, hogy lehetne ezeket egy asztalhoz ültetni és döntsék el mi van
Mutstom, hogy a lábujjamon van egy fájdalmas bőrkeményedés ami egy vérhólyagból maradt vissza
Pedikűrös kellene, mondja a doktor, mindjárt lekaparom kicsit
Pedikűrös? Basszus, annyira fáj hogy hozzáérni sem tudok, a doktor is elérzéstelenitette
Na, azóta a jobbik cipőmben, de papucsban is éget rendesen
Szoval megyek a korábban műtött érebészhez, aki hetente egyszer rendel pár órát, időpont nyilván két hónap legalább.
Nem tudom erre a kis időre érdemes-e megjavittatni magam :(
És kaptam emilben az értesitést hogy februárban lejár a jogsim, lejár az ügyfélkapu regem. Ugyhogy elöbb a jogsi, aztán orvos, ha éppen nem esik egybe az autóm műszaki vizsgájával :)
Nehogymár valami simán menjen
Jobbakat mindenkinek!