Ariel_500 Creative Commons License 2023.01.02 0 0 537

Kívánok én is Boldog Új Évet

Gyógyulni könnyű, ahhoz elöbb valami ok okell amiböl gyófyulok

30-án elugrottam a sebészetre, jól gondoltam hogy olyankor nincsenek sokan, nem betegek az emberek :)

Kihez jött? kérdezte egy nővér

Bárkihrz aki sebészorvos, és adtam a KÖRZETIM VÉLEMÉNYEZÉSÉT

Nem akar inkább X főorvoshoz menni? 

Nem

OK. sebész megvizsgál, nincs hasi sérvem, csak a lágyéksérv

Vazze, életemben nem egy eset volt amikor egyik orvos mást állitott mint a másik

Mindig gondoltam, hogy lehetne ezeket egy asztalhoz ültetni és döntsék el mi van

 

Mutstom, hogy a lábujjamon van egy fájdalmas bőrkeményedés ami egy vérhólyagból maradt vissza

 Pedikűrös kellene, mondja a doktor, mindjárt lekaparom kicsit

Pedikűrös? Basszus, annyira fáj hogy hozzáérni sem tudok, a doktor is elérzéstelenitette

Na, azóta a jobbik cipőmben, de papucsban is éget rendesen

Szoval megyek a korábban műtött érebészhez, aki hetente egyszer rendel pár órát, időpont nyilván két hónap legalább.

Nem tudom erre a kis időre érdemes-e megjavittatni magam :(

 

És kaptam emilben az értesitést hogy februárban  lejár a jogsim, lejár az ügyfélkapu regem. Ugyhogy elöbb a jogsi, aztán orvos, ha éppen nem esik egybe az autóm műszaki vizsgájával :)

Nehogymár  valami simán menjen

Jobbakat mindenkinek!

Előzmény: othiss (536)