tyler-durden Creative Commons License 2022.12.29 -3 0 8244

Hello. Nem sokat voltam Balin, mert rögtön átmentünk Nusa Penidára, de amit Baliból láttam, az Denpasar és közvetlen környezete. Ami ebből számomra kitűnt, hogy mennyire tiszták az utcák és simák az utak. Mintha most készültek volna el, sehol egy kátyú vagy gödör. Az embernek az volt az érzése, hogy ezek jobb állapotok, mint Európában. A kikötő épületének padlójáról is enni lehetett volna, a wc csillogott villogott. az egész idő alatt, ami egy délutántól másnap délelőttig terjedt, mindössze 1 darab palackot láttam eldobva. Azért Penidán már más votl a helyzet és sejtem, hogy ez a turisztikai központ, meg hogy ide megy a legtöbb pénz, de azért valljuk meg, nyugat európa turisztikailag felkapott helyei sem néznek ki így, és ott is sok már a szemét. Azt is gondolom, hogy a sziget belsejében más a helyzet, de azért nekem ez mellbevágó volt. Tilos szemetelni, vagy erre extrán odafigyelnek, vagy mi lehet ennek az oka, hogy ennyire rendben van ott minden? vagy ennyire javul már a helyzet délkelet ázsiában?

Előzmény: W.L. (8241)