Lolo223 Creative Commons License 2022.12.28 0 0 48723

Bocsanat a kesoi valaszert, kari kozbejott :D  Boldogat mindenkinek ;)


Hat hosszu a story, eleg leinformalatlan helyrol jott a motor ami az eloeletet illeti, hasznaltam egy evig talan, csak a kipufogo lett cserelve es a legszurohaz ezutan (szinten Stefantol), Sebring es hozza a leomlo, egyreszt a gyari borzaszto nehez, masreszt a hangja borzaszto (szerintem). Karburator akkor is mar ha jol emlekszem 142.5 os fuvokaval ment es mas tuvel mert a gyarival nem volt idealis a gorbeben voltak holtpontok.


Igy mentunk ket szemellyel egy kb 6000 km-es kort, es konkretan Tata utan mar visszafele a gyuruk feladtak, es mire beertem Pestre mar fustolt utanam minden, szoval mindenkeppen hozza kelet nyulni, es akkor pedig mar ha lud legyen kover ugye, kikuldtem a motort, 107-es dugo, vezermutengely es persze minden mas ami kellet, de alul nem volt problema egyebkent. Ezutan mar 150es fofuvoka, tu feljebb emelve, es mas alapjarati fuvokaval tokeletes volt minden, igy mentem vele kb 25-30K kilometert iden nyarig. (sajnos a covid komoly kimaradast eredmenyezett.)



Ket emberrel, megrakva hatarozottan erezheto a kulonbseg a gyarihoz kepest, es barmennyre igyekszik az ember sajnos neha muszaj palyazni nincs mit tenni, ott siman 120-135 GPS szerint nem volt gond egyaltalan. Azert csereltem le az attetelt mert egy nagyobb kort szerettem volna menni, es ott is muszaj lett volna palyazni mert egyszeruen tobb szabim nem volt, es sokat dobott volna a komforton ha nyerek 130 korul par szaz fordulatot, hogy mi lett vegul a valos halal oka lehet mar nem fogjuk megtudni, lehet az allas utan valami tortent, vagy a gyari karbinak azert van ateresztesi limite, hiaba raktam nagyobb fuvokakat aztan mar bele.


Mivel minden mas a motoron mar adott, rengeteg mas dolog is meg lett rajta csinalva, ha talalok blokkot jon megint ugyanez, de lehet karbicserevel es rendesen padon hozzaallitva, de ez majd kiderul....


https://1drv.ms/u/s!AjUeWKKXoF2SlrFh9FzFukeDBa6xmA?e=SBsJXn - ilyen szep lett a dugo...

Előzmény: Gyöször (48718)