othiss
2022.12.24
|
|
0 0
535
|
lehet, hogy te is megszenveded ezt a sötét télidőt...én biztos...alig várom a nappalok hosszabbodását...nálam az is hangulatjavító...most például a naponta hasba adandó vérhígító injekció ami kikészít...óóó de rühellem..
Jobbulást, vigyázz magadra. |
Előzmény: Ariel_500 (534)
|
|