Ariel_500
2022.12.21
|
|
0 0
534
|
Bal oldalamon szeretek feküdni, oda hiba próbálok párnát tenni nem használ, próbáltam. Belevágok, max fájni fog ha felülök vagy járni próbálok. Túl leszek rajta, max 3 nap vagy kevesebb
Februárban újabb láb kontroll. Biztos nem megyek bele újabb érfestésbe
Idegileg már kész vagyok az orvoshoz járástól |
Előzmény: othiss (532)
|
|