Ariel_500 Creative Commons License 2022.12.21 0 0 534

Bal oldalamon szeretek feküdni, oda hiba próbálok párnát tenni nem használ, próbáltam. Belevágok, max fájni fog ha felülök vagy járni próbálok. Túl leszek rajta, max 3 nap vagy kevesebb

Februárban újabb láb kontroll. Biztos nem megyek bele újabb érfestésbe

Idegileg már kész vagyok az orvoshoz járástól

Előzmény: othiss (532)